Reference

hotels Velke Bilovice

Toušovi (Srpen 20, 2019)

Do tohoto penzionu jezdíme již od roku 2013, vždy se sem vracíme velice rádi.
Přátelská a rodinná atmosféra v tomto penzionu naši už tak povedenou dovolenou na Moravě vždy ještě vylepší.


PhDr. Jiří Popelka (Červenec 28, 2019)

Strávili jsme zde před několika dny s dcerou a mými dvěma vnučkami velmi příjemné chvíle. Bylo vedro a pan vedoucí nám maximálně vyšel vstříc pro holky „vodnice“ s údržbou bazénu. Za to první veliký dík. Další díky -příjemné velmi čisté prostředí. Nu a v neposlední řadě skvělá kuchyně, veliký díky paní kuchařce i panu kuchaři. A výtečné víno. Ochota, vždy nám vyšli vstříc a veliký klid. Prostě se nám ani nechtělo odjet. Prostě za nás moc děkujeme.


Daniela Kinterová (Září 6, 2018)

V Penzionu U hroznu jsme si objednali rodinnou oslavu a byli jsme nadmíru spokojeni. Jídlo, pití, obsluha, ubytování … vše na nejvyšší profesionální úrovni. Velice děkujeme. Za celou rodinu Daniela Kinterová


info@uhroznu.cz (Květen 31, 2017)

Děkujeme za Vaši referenci


František Hroch (Duben 19, 2017)

V Penzionu U Hroznu se nám líbilo. Příjemné ubytování, i když je malinko slyšet hluk z chodeb a z vedlejších pokojů. Je to dobré výchozí místo do nedalekého lednicko-valtického areálu a na Pálavu. Snídaně bohatá, míchaná vejce od paní Baumanové vynikající :-) Sudové víno jsme si odvezli i domů. Doporučuji! František H.


Kašparkovi (Červenec 26, 2016)

Super ubytování ! a hlavně moc dobré jídlo.
Kašpárkovi
Halenkovice


manželé povolní (Únor 15, 2016)

Děkujeme majitelům tohoto pěkného penzionu za příjemný pobyt a vstřícné jednání. Zároveň přejeme mnoho úspěchů v jeho provozování a splnění všech plánů do budoucna. Rádi se opět vrátíme. manželé Povolní


Šutovi,Mělník (Leden 16, 2015)

Už od roku2012 jezdíme do tohoto penzionu.Majitelé jsou velmi příjemní,ubytování,strava výborné!!Příště zase rádi přijedeme.Šutovi,Mělník


Dáša Doležalová (Listopad 21, 2014)

V TOMTO KRÁSNÉM PENZIONKU PANUJE VSTŘÍCNOST,OCHOTA, VŽDY DOBRÁ NÁLADA A POHODA DÍKY SKVĚLÉ RODINĚ BAUMANŮ:-)POKUD NA MORAVU,TAK JEDINĚ K HROZNU S NÁVŠTĚVOU RODINNÉHO SKLÍPKU SE SKLENKOU DOBRÉHO VÍNEČKA,NEBO MEDOVINKY.VŘELA DOPORUČUJEME DOLEŽÁLCI-ŽAMBERÁČCI


info@uhroznu.cz (Červenec 7, 2014)

Děkujeme a jsme rádi že jste byli u násspokojeni.

Baumanovi


Marcela Chládková, Háj u Duchcova (Červenec 6, 2014)

Moc děkujeme za vstřícné a rychlé jednání při objednání noclehu. Penzion je moc pěkný a ubytování také. Při příští příležitosti využijeme znovu vašich služeb.


Alena a Jirka Čábelovi (Květen 31, 2014)

Vážený pane Baumane,
včera večer ve 22 hodin jsme přijeli domů po dvoudenním natáčení „Putování za muzikou“ s Jožkou Šmukařem. Vrátili jsme se velice spokojeni, a to nejen proto, že jsme poznali zase další kamarády ( byla to naše 38. účast na natáčení od r. 2009), ale veliký podíl na naší spokojenosti bylo přepychové ubytování ve vašem penzionu. Byli jsme spokojeni nejen s ubytováním, ale i s Vaším přístupem k nám, se stravou a i dobrým vínkem, které jsme ochutnali.Pane Baumane,
ještě jednou veliké díky a věřím, že se u Vás zase někdy rádi ukážeme.

Z Lovosic Vás zdraví Alena a Jirka Čábelovi


Balogovi a spol. (Září 13, 2013)

Mockrát ještě jednou děkujeme za milý přístup a perfektní obsluhu. Též ubytování je příjemné. Moc se nám všem 6 důchodcům u vás líbilo a budeme vás doporučovat i našim známým. Ještě jednou díky moc.


Synčákovi (Srpen 24, 2013)

Strávili jsme u Vás příjemnou dovolenou. Moc děkujeme celému personálu za vstřícnost. Všem Vás budeme doporučovat.


Klečkovi (Srpen 9, 2013)

Mnohokrát děkujeme celému příjemnému personálu,celotýdenní pobyt u Vás byl prostě super,až příště zamíříme na jih Moravy,určitě váhat nebudeme a opět si nás užijete…ještě jednou díky moc za příjemnou dovolenou!!


Soňa Radek a Isabelka Foučkovi (Červenec 26, 2013)

Když jedeme na Moravu, tak už ne jinam! Spokojenost snad úplně se vším ;-) Takže kdo váháte, neváhejte :-), doporučujeme!


Štefáci (Červenec 2, 2013)

Moc děkujeme za pěkný pobyt a příjemné posezení u vínečka a snad na viděnou.


Jana (Červenec 2, 2013)

Jsem nadšená moc se mi tu líbilo a určitě se sem budu vracet.


Darina a Jakub (Srpen 22, 2012)

Každý rok jezdíme do Velkých Bílovic na dovolenou a nejvíce se těším na výbornou medovinu, jejíž chuť a aroma je nepopsatelné. Obsluha vždy příjemná. Jelikož jsme milovníci jídla tak Penzion U Hroznu nás vždy nadmíru uspokojí. Mohu DOPORUČIT všem, kdo mají rádi příjemné prostředí a lidové ceny. :-))))


Gábina a Michal (Červenec 11, 2012)

Tento rodinný penzion jsme si vybrali na základě kladných referencí a i my se tímto přidáváme s pochvalou. Dnes jsme se odtud vrátili a opravdu VELMI příjemné prostředí, naprosto ochotní majitelé a personál, kuchyně vynikající!! Můžeme jen DOPORUČIT a MOC děkujeme za příjemný pobyt. Těšíme se na další návštěvu :-))


Aneta+Alois (Duben 20, 2012)

Též se přidáváme ke kladným referencím:)..Příjemné prostředí,báječní lidé,dobré jídlo a hlavně jeden z mála penzionů připravený na vozíčkáře:))A vínečka??Fantazie:))Mnohokrát děkujeme, těšíme se až Vás znovu navštívíme…


Lukáš a Lucka (Březen 19, 2012)

Strávili jsme u Vás sice jen jeden krátký víkend, ale ten byl opravdu nádherný. Obsluha je moc příjemná, milí lidé a kuchyně byla opravdu výborná :-)
Ubytování se nám moc líbilo a věříme, že se zase někdy objevíme.
Moc DĚKUJEME


Lubica+Jan Zichovi (Říjen 16, 2011)

Děkujeme za překrásně strávený poslední parný srpnový týden 2011. Milí domácí, zejména velice obětavá paní domácí, která člověku splní vše co může, čisťounké klimatizované pokoje, dobré jídlo a vynikající vínečko a medovina, co víc si může člověk ke spokojené dovolené přát? Rozhodně jsme u vás nebyli naposledy a všem u vás dovolenou doporučuju.


Vladimír a Helena Novákovi (Září 14, 2011)

V první polovině srpna 2011 jsme ve vašem penzionu prožili příjemnou dovolenou, s pěknými víny (stále nová poznání), příjemnými lidmi, dobrou kuchyní a okolím. Děkujeme všem a můžeme jen doporučit.


Jirka+Alena (Červenec 9, 2011)

Děkujeme za krásně strávenou dovolenou ve vašem penzionu a těšíme se na další návštěvu.Vše bylo super a můžeme jen doporučit.9.7.2011


Šafárovi (Srpen 9, 2010)

Druhý pokus zapsat naší velice pozitivní referenci. Strávili jsme u Vás nádherný týden. Spokojeni jsme byly naprosto se vším. Báječní lidé, báječné jídlo, báječné vínko a medovinka.. Můžeme jen a jen doporučit. Přesto, že to není nikde napsáno, tento penzion by si rozhodně zasloužil i označení Family friendly :)


Miroslav Kaščák (Srpen 8, 2010)

Celá parta-8 lidí byla spokojená s vstřícným jednaním majitelů.Tak jak to píše Ivana za nás všechny!Je málo takových lidí jako rodina Baumanů-ja osobně si toho nesmírně vážim!!!Děkujeme!!!


Ivana, Jarda, Iva, Ďuro, Ajka, Láďa, Jana a Míra (Červenec 30, 2010)

Strávili jsme u vás příjemný týden plný pohody a porozumění. Děkujeme za milou společnost, bezva ubytování i stravování. I víno ze sklípku nám moc chutnalo a chutná i dnes.
Vše bylo podle našich představ a pobyt u vás všem doporučujeme.


Martin (Květen 23, 2010)

Děkujeme za příjemný víkend a zase někdy naschledanou.


Tomáš (Leden 14, 2010)

Děkujeme majitelům tohoto pěkného penzionu za příjemný pobyt a vstřícné jednání. Zároveň přejeme mnoho úspěchů v jeho provozování a splnění všech plánů do budoucna. Rádi se opět vrátíme.


Pája (Listopad 8, 2009)

Děkujeme za krásný pobyt. Juliánek byl super, dobře se o nás staral. Děkjeme celému kolektivu.


Bláňa, Dáša, Evik,Martin (Říjen 18, 2009)

Bylo to podle našich představ.


manželé Povolní (Srpen 1, 2009)

Krásný pobyt, příjemný personál, moc se nám tu líbilo, určitě se sem ještě podíváme a doporučíme známím. Ať Vám to šlape.


Greinerovi a Soukupovi (Červenec 4, 2009)

Děkujeme za hezký pobyt. Bylo to tu krásné a na tom má zásluhu váš příjemný personál a rodina Baumanů.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.